ЗДО №13, ДНЗ №13 "Ластівка", Вінниця
Вінницька область, Вінницький район

Історична довідка

У тихому, мальовничому куточку Вінниці, над Бугом - рікою, наче птах, розправив свої крила дитсадок – гніздечко «Ластівка». По-материнськи турботливо оберігає, зігріває, виховує він своїх «ластів’ят».

  • Приміщення побудоване в 1934 р. і було учбовим корпусом ЗОШ №3
  • пристосовано під дитячий заклад в  1953 році;
  •  в 1972р. силами шефів - заводу "Рембудшляхмаш" та автооб`єднання Вінпромбуд, добудовано новий корпус на чотири групи.

Перша завідуюча - Федяніна Марія Лаврентіївна.

Довгих 27 років (1962-1989рр.) Марія Лаврентіївна очолювала дитячий садок №13, проявляючи свою педагогічну мудрість, фахову майстерність, психологічну спостережливість, тактовність.

На зміну Федяніній Марії Лаврентіївні, першій завідуючій ДНЗ №13, у 1989році було призначено найдосвідченого, неординарного вихователя, вихователя з креативним мисленням – Овчиннікову Світлану Григорівну.

З 2006 року по даний час завідувач закладом  - Браславець Олена Борисівна.

В КЗ « ДНЗ №13 ВМР» працює  дві групи спеціалізованого типу для дітей з вадами зору, одна група для дітей раннього віку, дві  групи для дітей молодшого дошкільного віку, дві групи для дітей середнього дошкільного віку, дві групи для дітей старшого дошкільного віку.

Педагогічні працівники приймають активну участь в методичній роботі, яка проводиться міським методичним кабінетом та Департаментом освіти. Це такі загальноміські конкурси: «Ярмарок фахових сподівань», «Старти надій», «Чарівна Квітка», «Зимова феєрія», «Колискова пісня», «Гра скликає друзів».

За участь у конкурсах неодноразово нагороджені почесними грамотами та подяками.

Логін: *

Пароль: *