ЗДО №13, ДНЗ №13 "Ластівка", Вінниця
Вінницька область, Вінницький район

Історична довідка

У тихому, мальовничому куточку Вінниці, над Бугом - рікою, наче птах, розправив свої крила дитсадок – гніздечко «Ластівка». По-материнськи турботливо оберігає, зігріває, виховує він своїх «ластів’ят».

  • Приміщення побудоване в 1934 р. і було учбовим корпусом ЗОШ №3
  • пристосовано під дитячий заклад в  1953 році;
  •  в 1972р. силами шефів - заводу "Рембудшляхмаш" та автооб`єднання Вінпромбуд, добудовано новий корпус на чотири групи.

Перша завідуюча - Федяніна Марія Лаврентіївна.

Довгих 27 років (1962-1989рр.) Марія Лаврентіївна очолювала дитячий садок №13, проявляючи свою педагогічну мудрість, фахову майстерність, психологічну спостережливість, тактовність.

На зміну Федяніній Марії Лаврентіївні, першій завідуючій ДНЗ №13, у 1989році було призначено найдосвідченого, неординарного вихователя, вихователя з креативним мисленням – Овчиннікову Світлану Григорівну.

З 2006 року по даний час завідувач закладом  - Браславець Олена Борисівна.

В КЗ « ДНЗ №13 ВМР» працює  одна група для дітей раннього віку, дві  групи для дітей молодшого дошкільного віку, три групи для дітей середнього дошкільного віку, з них одна інклюзивна та три групи для дітей старшого дошкільного віку,з них одна інклюзивна.

Педагогічні працівники приймають активну участь в методичній роботі, яка проводиться міським методичним кабінетом та Департаментом освіти. Це такі загальноміські конкурси: «Ярмарок фахових сподівань», «Старти надій», «Чарівна Квітка», «Зимова феєрія», «Колискова пісня», «Гра скликає друзів».

За участь у конкурсах неодноразово нагороджені почесними грамотами та подяками.

Логін: *

Пароль: *